Go Back

Vedúci zmeny vo výrobe

Vedúci zmeny vo výrobe 150 150 admin

Geba Cables and Wires Slovakia s.r.o.

Full Time
Slovakia
Posted 2 months ago

(m/f/x) (Ref. č.: SK00026-755)

Miesto práce
Veľké Leváre

Druh pracovného pomeru
plný úväzok

Termín nástupu
dohodou

Mzdové podmienky (brutto)
Od 950 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

YOUR TASKS

  • Riadenie výrobného procesu v rámci prideleného projektu.
  • Vedenie, motivovanie a hodnotenie výkonu a dochádzky zamestnancov.
  • Zodpovednosť za včasné a kvalitné dosahovanie cieľov a celého tímu.
  • Kontrola dodržiavania pracovných postupov, efektívnosti výroby a BOZP.
  • Spolupráca s inými oddeleniami – kvalita, logistika, inžiniering …

YOUR PROFILE

  • ukončené stredoškolské vzdelanie – technické, elektrotechnické alebo strojárske vzdelanie výhodou
  • zodpovednosť, samostatnosť, presnosť, spoľahlivosť a logické myslenie
  • práca s počítačom – Excel, Word, Outlook; technické myslenie – vítané
  • skúsenosti, resp. predpoklady na riadenie tímu vo výrobe
  • znalosť anglického jazyka výhodou

OUR OFFER

  • Doprava zabezpečená
  • Bonus za produktivitu
  • Dochádzkový bonus
  • Príspevok na DDS
  • Zaujímavé možnosti a programy osobného a profesionálneho rozvoja
  • Výrazná dotácia stravy zamestnancom + závodná jedáleň v priestoroch zamestnávateľa
  • Ponuka rekreačných pobytov pre zamestnancov
  • Jazykové vzdelávanie, firemné podujatia,  sociálny program a viac!
  • Perspektíva dlhodobého a stabilného zamestnania v rakúskej technologickej spoločnosti, ktorá zaobchádza so svojimi zamestnancami ako s rodinnými príslušníkmi
  • Konkurencieschopné odmeňovanie podľa kvalifikácie.
  • Ponúkaný plat v skúšobnej dobe: minimálne od 950 EUR/mesiac

CONTACT

Zuzana Baligová

HR specialist

GG Cables and Wires Slovakia s.r.o.

1113 | 908 73 Veľké Leváre | Slovakia

Tel: +421 34 3246 537

Mobile: +421 903 205 025

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Spoločnosť Geba Cables and Wires Slovakia je globálny výrobca výťahových riešení a zároveň jeden z popredných dodávateľov káblov a káblových zväzkov. V našom závode vo Veľkých Levároch pripravujeme nový projekt výroby plochých káblov. Hľadáme skúsených a ambicióznych ľudí , ktorí chcú byť súčasťou nášho tímu.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

č. 1113
908 73 Veľké Leváre

A valid phone number is required.
A valid email address is required.